Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Anketimiz: Hocamız eğer giderse!!!!
Erdal Keser 10 10,31%
Ümit Özat 4 4,12%
Michael Skibe 3 3,09%
İsmail Kartal 8 8,25%
Hakkı Hocaoğlu 0 0%
Orhan Kaynak 2 2,06%
Bülent Uygun 10 10,31%
Hikmet Karaman 10 10,31%
Bülent Korkmaz 3 3,09%
Tolunay Kafkas 3 3,09%
Muhsin Ertuğral 4 4,12%
George Hagi 0 0%
Mesut Bakkal 0 0%
Yabancı (diğer) 2 2,06%
Rıza Hoca gitmesin 38 39,18%
Katılımcı sayısı: 97. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: RIZA HOCA GİDERSE YERİNE KİM GELMELİ ???
Alt 09.05.2012, 07:17   #41
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 647 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: RIZA HOCA GİDERSE YERİNE KİM GELMELİ ???

hikmet karaman derim o olmassa yine sivaslı olarak tabiki erdal keser
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 4eylül'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.05.2012, 07:53   #42
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

Bakkal baba gelsin.
Alt 09.05.2012, 08:30   #43
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1426 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Benim gönlüm Rıza Hocamızın gitmemesinden yana ancak bu zor görünüyor gibi. Onun yanında hala karakteriyle futbol bilgisi ve çevresi ile Muhsin Hocamızın gelmesinden yanayım. Şayet sezon başı olursa tabi. Çünkü bize gelirken ekibini ve takımını kendi oluşturmamıştı. Bu defa tam yetki ile sezon başında irtibata geçilmeli ve Muhsin Hocamızla anlaşılmalı. Yardımcısı ise mutlaka Hakkı Hocamız olmasını istiyorum. İleriye dönük.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.05.2012, 08:47   #44
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

Rıza hoca giderse Ümit Özat'ın gelmesini tercih ederim.
Alt 09.05.2012, 08:57   #45
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
4eylül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hikmet karaman derim o olmassa yine sivaslı olarak tabiki erdal keser
bence de ilk tercih karaman o olmazsa erdal keser.karaman geçen yıl trt de program yaparken bundan sonra düşmemeye oynayan takımlarda çalışmam dedi gitti antebe,gelsin sivasa şampiyon yapsın bizi.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.05.2012, 09:05   #46
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 780 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

abi burda ben kendi adıma söyleleyim hocanın gideceği yönde duyumlar almasam konuya yorum yazmazdım, ama şu an durum kritik eskişehir maçından sonra herşey olabilir..ikincisi kişiler gider sivasspor kalır sivas taraftarı cacık falan da değildir...burda sorduğğun soruyu tersinden şöyle düşün ve aynı şekilde cevapla: rıza hocnaın sivasın başındayken daha ayrılmamışken bjkden teklif gelirse seve seve giderim demeci de bu taraftara ayıp olmuyor mu ozaman?
Sevgili Doğu Bey,
Gazeteler hele ki spor basını bazı haberlere abartılı bir şekilde ek yaparak verirler bu nedenle fazla önemsememek gerekir, Rıza hocanın beyanına gelirsek eğer söylediyse hiç olmazsa dürüstçe mertçe düşüncesini ifade etmiş olabilir, birde şöyle düşün ''ben hiçbir yere gitmiyorum buteklifleri kabul etmiyorum'' derde sonradan tersini yapsaydı kişilikli mi davranmış olurdu, durun bakalım Beşiktaşın rızayı isteyeceği kesin mi ?,

Yani Sevgili Doğu bey, Rıza kendi ağzından arkadaşlar benden bu kadar ayrılıyorum demeden böyle bir konu açmak doğru da değil etik de değil, duyumlarla olmaz bu işler....

Hani sen transfer sezonlarında çok güzel ifade ediyordun ya ''duyum var ancak kesinleşmeden burada yazmam'' diye işte öyle bir şey

Sevgilerimle..
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 35gürün58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.05.2012, 09:09   #47
35gürün58
Usta Yiğido

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

abi burda ben kendi adıma söyleleyim hocanın gideceği yönde duyumlar almasam konuya yorum yazmazdım, ama şu an durum kritik eskişehir maçından sonra herşey olabilir..ikincisi kişiler gider sivasspor kalır sivas taraftarı cacık falan da değildir...burda sorduğğun soruyu tersinden şöyle düşün ve aynı şekilde cevapla: rıza hocnaın sivasın başındayken daha ayrılmamışken bjkden teklif gelirse seve seve giderim demeci de bu taraftara ayıp olmuyor mu ozaman?
Ayrıca, Sn. Doğu Bey, Kişiler gider Sivasspor kalır ifaden elbetki doğrudur buna katılıyorum, Çalımbay gidiyorum derse bu ifaden yerine oturur buna bir sözüm yok,

Taraftarlık ve Cacık meselesine gelince hepimizin bildiği ve gıpta ettiği bazı takım taraftarlarının takımını nasıl ateşlediğini izlerken bizim taraftarları da takımımızın ateşlediği gerçeğini hep burada gerek Abdullah Yiğit gerekse birçok arkadaş dile getimedimi benim ki bu sahipsizliğe karşı bir isyan ve tepki den başka birşey değildir..
Bu Konuda 35gürün58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.05.2012, 09:31   #48
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bence Muhsin Ertuğral. Geldiği dönem takım içindeki çetenin kurbanı oldu.Ayrıca transferlerde başarısız deniliyor ama kulübün Rıza Hoca'ya sağladığı imkanların onda biri kendisine sağlanmadı.Tshabalala'yı istedi 1.5 milyon euro vermedi kulübümüz.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı mishka'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.05.2012, 10:26   #49
35gürün58
Usta Yiğido

Alıntı:
SivassporunSesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Peki üstad Sivasspor teknik direktörüne bu açıklama yakıştı mı onu söyle
Değerli kardeşim,

Bu sorunuza kısmen Doğu beye verdiğim cevapta değindim, bu kısmı aşağıda tekrar paylaşıyorum.
Sevgi ve saygılarımla,

Gazeteler hele ki spor basını bazı haberlere abartılı bir şekilde ek yaparak verirler bu nedenle fazla önemsememek gerekir, Rıza hocanın beyanına gelirsek eğer söylediyse hiç olmazsa dürüstçe mertçe düşüncesini ifade etmiş olabilir, birde şöyle düşün ''ben hiçbir yere gitmiyorum buteklifleri kabul etmiyorum'' derde sonradan tersini yapsaydı kişilikli mi davranmış olurdu, durun bakalım Beşiktaşın rızayı isteyeceği kesin mi ?,
Bu Konuda 35gürün58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.05.2012, 11:36   #50
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 876 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Herkes istediği yere gitmekte serbesttir..Artık günümüzde herkes olaya profesyonel olarak bakmaya başladı...Rıza Hoca her konuşmasının sonunda BJK ya gidebileceğinin sinyallerini verdi.Eğer gitmek isterse kendi bileceği bir iş..Sivasspor her hocanın çalışmak isteyebileceği bir kulüp...Sivasspor eğer tekrar B.Uygun dönemindeki eski günlerine dönmek istiyorsa mutlaka yıpranmamış,başarıya aç,hırslı,tuuttuğunu koparan,sadece sivassporla ilgilenecek;24 saat kulübü için ter dökecek,vizyonu olan bir genç teknik adamla çalışmak zorundadır..Böyle bir hoca ligimizde ,sağımızda,solumuzda var mı bilmiyorum...Sivasspor eğer günlük b aşarılar,ggünlük hedefler peşindeyse Hikmat karaman,Güvenç Kurtar gibi Mesut Bakkal gibi hocaları tercvih etmeli..Yok benim hedefim şampiyonluk;ben bırakın Türkiyr ligini Avrupa da da ses get,recek bir takım yapmak istiyorsa bu hocaları değil yukarda tarifini verdiğim bir hıocayı bulmak zorundadır...Ya da aynı B. Uygun örneğinde olduğu gibi takıma genç,dinamik bir spor direktörü getirilir takımın başına da deneyimli bir hoca getirlir..Bu genç arkadaş deneyimli hocanın yanında 1-2 yıl pişer,tecrübe kazanır,olgunlaşır daha sonra da aynı B. Uygun gibi bu hocayla yola devam edilebilir...Benim gönlümden eski takım kaptanımız M.Ali geçiyor..Genç ama deneyimsiz bu arkadaş takıma kazandırılıp gelecekte sivassporun başına hoca olarak getirilebilir..Ya da başka bir genç isim de aynı metotla sivassporun geleceğini hazırlayabilir...Neden M.Alidersenin bu arkadaş yabancı dilbilen,kültürlü,sivassporu iyi tanıyan bir kişi..Başka bir kişiyle macera aramaktansa bu tür bir kişiyle yeniden yapılanmaya gidilerek belki de sivassporun geleceği kurtarılır...2.Adayım Muhsin Ertuğral..Muhsin Hoca nın başaqrısızlığı kendinden değil takımın o zamanki durumundan kaynaklandı..Çünkü o kişi sivasspora geldiğinde takımı tanımıyordu;takımla sezoan başlamamıştı;kamp yapmadan sadece antremanlarda oyuncuları tanımak o kadar da kolay olmasa gerek..Muhsin Hoca kim ne derse desin sivassporun ligde kalmasında büyük pay sahibi..Çünkü 2. yarı Manisa,D.bakır ve Denizli maçlarından 7 puan alarak sivassporun ligde kalmasını sağlamıştır.3. adayım Yılmaz VURAL..Eğer Yılmaz hocaya iyi bir takım teslim idilirse Yılmaz Hocanın da sivassporda başarılı olacağınuı düşünüyorum..Belki şampiyonluğa oynamayız ama yine de orta sıralardan da aşağıya düşmeyiz diye düşünüyorum....Kimi getirirsek getirelim eğer iyi trasferler yapamazsak bu yıl ligde çok sorunlar yaşarız....Erdal Keser bu zamana kadar hiç 1. adamlık yapmadı;ban olsam onun yerine ligi daha iyi tanıyan Ümit Özat'ı tercih ederim..Ümit Hoca da genç bir hoca İsmail Kartal,Hikmet Karaman,Güvenç Kurtar dan takıma daha fazla katkı yapar..Aynı Rıza Hoca gibi onunda Sivaslı olması sivasspor için büyük avantaj....Umarım kısa zamnda hoca sorunu çözülür ve sivasspor kendi yapısına uygun ,kerndisine kupalar kazandırmaya aday bir hocayla yola devam eder...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
gelmelİ, gİderse, hoca, kİm, riza, yerİne