Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Abdülkadir Ayrılıyor mu ?
Alt 29.11.2012, 21:24   #31
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 562 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Abdülkadir Ayrılıyor mu ?

Alıntı:
cemahmety Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çok büyük bir hata olur, Abdülkadir Özgen bu yaşta ve bu paraya bulunabileceğimiz en öneli Türk oyuncuların başında geliyordu, hadi zaman alsa ve bunu iyi değerlendiremese tamam uyum sağlayamadı gitsin derim ama Rıza Hoca tarafından hiç oynatılmıyor (oynatmayacaksa neden transfer ettirdi ona da ayrıca anlam veremiyorum) Abdülkadir açısından baktığımızda ise genç bir oyuncu olarak hiç oynatılmadığı bir kulüpte kalmasının anlamı yok, bu şartlarda gitmek istemesi çok normal.
Bu takimin hicmi arastirani yok neden hep insiyatifi hocaya birakiyorlar nerde baskan nerde yöneticiler hicmi mac seyir etmiyorsunuz kim oynuyor kim oynamiyor neden ilgilenmi yorsunuz bir hoca kendi kendine koca takimin kaderi ile oynayamaz heleki bir futbolcunun hic sen hoca olmakla hicbir vatan evladinin gelecegile oynayamazsin sana verilen görev o takimda herkese esit mesafede bulunub herkesin hakkini vermendir Abdeulkadir kardesimiz trasfer olali dogru dürüst kac mac oynadi bu nasil hocalik bize anlat eneroma her macta atilmasi gereken gollari nereye gönderiyor bir forvette olmasi gereken hangi fizik hangi fonksiyon var hermacda kacirdigi gollarin sayisini hesap ediyormusun yoksa hantalligindan sana cokmu iyi görünüyor lütfen bundan sonra olsun Abdulkadiri sahada görmek istiyoruz yoksa birgünde senin bu takimdan gidecegini cok iyi biliyoruz biraz insafli olmaniz gerekiyor sitemliyiz.
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.11.2012, 21:30   #32
58ToPraK58
Yiğido

111 Mesajına 216 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58ToPraK58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yönetim transfer yaptı diye oynatıp oynatmadığını bilemem bu konuda yorum yapamam. Fakat din ve imanı bu işe karıştırırsan orada durmanız gerekir diye düşünüyorum. Dinli, imanlı diye oynatmıyor demek çok abes bir durum gibi geliyor bana. Elinde bir delil olmadan birilerinin ortaya attığı bir şeyle diğer insanları yönlendirmek çok yanlış. Dinle imanla alakalıysa bizde Aatıf'ın, Mehmet Nas'ın, Kadir'in, Ziya'nın, Adem Koçak'ın oynamaması gerekir. burada yorum yapılırken sadece kendinden mesul değilsiniz yorum yaptığınız insanlar hakkında kulaktan duyma bir delile dayanmadan yapılan eleştiriler o insanı zan altında bırakır. O konular hakkında bilgisi olmayan insanların yanlış yönlenmesine neden olabilir. Mesele din ve iman ise Aatıf neden oynuyor bunu cevabını verir misiniz?
58ToPraK58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.11.2012, 21:35   #33
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58ToPraK58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yönetim transfer yaptı diye oynatıp oynatmadığını bilemem bu konuda yorum yapamam. Fakat din ve imanı bu işe karıştırırsan orada durmanız gerekir diye düşünüyorum. Dinli, imanlı diye oynatmıyor demek çok abes bir durum gibi geliyor bana. Elinde bir delil olmadan birilerinin ortaya attığı bir şeyle diğer insanları yönlendirmek çok yanlış. Dinle imanla alakalıysa bizde Aatıf'ın, Mehmet Nas'ın, Kadir'in, Ziya'nın, Adem Koçak'ın oynamaması gerekir. burada yorum yapılırken sadece kendinden mesul değilsiniz yorum yaptığınız insanlar hakkında kulaktan duyma bir delile dayanmadan yapılan eleştiriler o insanı zan altında bırakır. O konular hakkında bilgisi olmayan insanların yanlış yönlenmesine neden olabilir. Mesele din ve iman ise Aatıf neden oynuyor bunu cevabını verir misiniz?
sen atıfla abdulkadiri aynı kefeye koyuyorsan ben sana bişey diyemem arkadasım. Bu dedigine gülüp gecerim sadece. Kimliklerine bak hangi ülke yazdıgını görürsün. BU tür seylerin sadece siyasette oldugunu sanıyorsan yanılıyorsundur hem.Mezhep farklılıgı her yerde vardır. Bu farklılıklar bir cok insanda degişir. Örnegin ben hiç ayırt etmem kürt cerkez alevi sünni vs. Kimide sadece kürtü sever digerlerini sevmez. Baskası lazı sever baskalarını sevmez. Rıza hocada bu ne durumdadır cok içini bilmesemde ben fikrimi söyledim sende buna saygı duymayı bilirsen sevinirim.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.11.2012, 21:39   #34
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 562 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kupa maclarinda hep dikkat cekiyoruz diyer takimlar hep yedekleri degerlendiriyor biz ise hep ayni oyuncu genelde cok nadiren kisa süreli degisiklik oluyor pekiya oynatmayacagin futbolculari niye transfer ettin neden elinde tutuyorsun bu külüp okadarmi zenginki bedevadan maas veriyorsun sakat olmayan oyuncular her mac azda olsa oynama hakki olmali yoksa cok affedersiniz bir kamyon bostan yangel yat osman demek degildir ben sahsen elli kusur senedir bu yigidolari takip ediyorum bugünki durumla ilgili konularla pek karsilasmadim dersem hicde yalan olmaz külüpde futbolcuya ayrimcilik asla hos olmayan bir durum hoca dikkatinizi cekiyorum bu cok hashas bir durum.
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.11.2012, 21:40   #35
anatolya58
Yeni Yiğido

11 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 anatolya58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Abdülkadir gitmesiyle ilgili bir izlenim birakmissa bunun sorumlusu malesef Riza hocadir. Verdigi demecler ve samimi olmayan konusmalari ortada Abdülkadire dogru dürüst sans vermedi bugünkü macta 11, baslamasi Abdülkadiri kazanmak icin iyi olacakti ama onu bile yapamadin riza hocam, Senin bu triplerin yüzünden daha cok sivasli oyuncu twitteri sallar,., Insallah hayirlisi olur temennisiyle...
anatolya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda anatolya58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.11.2012, 21:43   #36
Army
Yiğido

Army - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 Army Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

@abdulkadirozgen Dediklerimin futbollan ilgisi Yok arkadaslar

Rahat bir nefes alalım

YENİÇERİLER
Army isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.11.2012, 21:46   #37
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

Su an beşiktasla anlasmıs olabilseydi. Eneromoyla beraber gidecekti. Keske anlasmayı yapmıs olsaydıda bu genclere yazık olmasaydı.

Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.11.2012, 21:51   #38
58ToPraK58
Yiğido

111 Mesajına 216 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58ToPraK58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ROMANTİK KATİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sen atıfla abdulkadiri aynı kefeye koyuyorsan ben sana bişey diyemem arkadasım. Bu dedigine gülüp gecerim sadece. Kimliklerine bak hangi ülke yazdıgını görürsün. BU tür seylerin sadece siyasette oldugunu sanıyorsan yanılıyorsundur hem.Mezhep farklılıgı her yerde vardır. Bu farklılıklar bir cok insanda degişir. Örnegin ben hiç ayırt etmem kürt cerkez alevi sünni vs. Kimide sadece kürtü sever digerlerini sevmez. Baskası lazı sever baskalarını sevmez. Rıza hocada bu ne durumdadır cok içini bilmesemde ben fikrimi söyledim sende buna saygı duymayı bilirsen sevinirim.
Aatıf ile Abdulkadir'i aynı kefeye koymadım sadece ortak noktalarına dikkat çekmek istedim. Benim de söylemek istediğim, Rıza hocanın bu konularla ilgili düşüncesini tam bilmediğinizi söylediniz, bunları tam olarak bilmeden yorum yapmak bana doğru gelmiyor. Ben zaten herhangi bir saygısızlık yapmadım sadece yorumunuzun katılmadığım yönleriniz size ilettim. Siz fikrinizi söylediniz ben de bu konudaki fikirlerimi söyledim saygı zaten tek araflı değil iki taraflı olunca mana kazanır.
58ToPraK58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 58ToPraK58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.11.2012, 21:58   #39
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

Alıntı:
58ToPraK58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aatıf ile Abdulkadir'i aynı kefeye koymadım sadece ortak noktalarına dikkat çekmek istedim. Benim de söylemek istediğim, Rıza hocanın bu konularla ilgili düşüncesini tam bilmediğinizi söylediniz, bunları tam olarak bilmeden yorum yapmak bana doğru gelmiyor. Ben zaten herhangi bir saygısızlık yapmadım sadece yorumunuzun katılmadığım yönleriniz size ilettim. Siz fikrinizi söylediniz ben de bu konudaki fikirlerimi söyledim saygı zaten tek araflı değil iki taraflı olunca mana kazanır.
Katılıyorum zaten kardes bu söylediklerine. Simdi baska seylerde var. Burda sivasın iyi olmasını isteyen bir topluluk var. Herkes kendi fikirlerini beyan ediyor. Söylemlerin hepsi dogruda olmuyor ama genede söyleniyor. Bir cok insan bunu hep soruyor Abdulkadir neden oynatılmaz. Rıza hoca cıkıp bir cevap veremiyor. Bir Aykut Kocaman kadar bile olamıyor. Taraftar Krasici oynatmaması durumunda tepki koydu hatırlarsan. Adam ne yaptı tuttu Krasici uygun bir macta sahaya sürdü. Adam tel tel dökülünce taraftar sustu ve kapandı. Bizde böyleyiz su an. Neden oynatılmıyor. Ya cıksın akla mantıga sıgan bir acıklama yapsın yada sahaya sürüp taraftarı sustursun.

Bu Konuda ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.11.2012, 22:05   #40
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

Rıza hoca. Sırf kendi transfer etmiş oldugu oyuncuları koruyup kollayıp diger futbolcuların hakkını yiyen biridir benim gözümde. Doga eneramo vs gibi futbolculara sivassporu peskeş ceken zihniyet olmaz olsun.

Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
abdülkadir, ayrılıyor