Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > 1967 Genç Taraftarlar Derneği

1967 Genç Taraftarlar Derneği 1967 Genç Taraftarlar Derneği

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: REZALET ! ! !
Alt 05.02.2013, 09:08   #31
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 982 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: REZALET ! ! !

Beleş maç seyretmenin keyfi başka oluyor.

Yönetim Sivastaki maç fiatlarına yüzdeyüz zam yapmalı, yada ucuz olan biletleri Beleşci arkadaşlara dağıtmalı.

Bence yönetimin bu konularda hiç taviz vereceğini zannetmiyorum.

Sivassporu sevenler yine trübünde olacaktır
Alt 05.02.2013, 09:13   #32
bigacti0n58
Yiğido

bigacti0n58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 492 bigacti0n58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Heralde protesto adına stada gitmeyecekmiş taraftar doğruysa çok yanlış her ne olduysa oldu bitti stadda tezafhürat yaparak söyersiniz tepkinizi trabzon maçında desteğe ihtiyaç var yoksa yenilmemiz muhtemel :(
bigacti0n58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.02.2013, 10:08   #33
bqram58
Yeni Yiğido

13 Mesajına 23 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 508 bqram58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
fatihcan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ağa İzmir'deki sivaslıların emin ol taraftarlığı ve birliği çok iyîdir Sivas şampiyonluğa oynadığı zaman Manisa maçında bize ayrılan 3 bin kişîlik yer tıklım tıklım dolmuştu yine aynı sezon Denizli deplasmanına gîttiğimizde 300-500 arasında taraftar vardı. Ben burdan şunu anlıyorum bu grup senelerdir var peki Manisa Denizli AYDIN gibi Akhisar maçındakî yerlerini niye almadı. Bana göre sizler maç için değilde gezilecek yerleri olan illere gîdiyorsun.
mmm peki güzel kardeşim, gezilecek yer diyorsunda Sivastaki maçlara gırtlak patlatılan ne olacak ? hadi deplasmandan konu açalım. karabüktemi gezi için gidiliyoru trabzonada mı gezi için gidiliyor mersine kayseriye ankaraya ? gezmek için gitsek stadyumun onunde neden bekleyelim ki ? işimize geldi der çıkar gezmeye devam ederdik. bu sivasta taraftar sayılı seyirci var.. Düşüncen çok yanlış
bqram58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda bqram58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.02.2013, 10:37   #34
slasher//z
Tecrübeli Yiğido

slasher//z - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

171 Mesajına 232 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 slasher//z FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

içeride en az 1700-1800 kişilik boş yer varken bitti diyerek bilet satılmaması, bazı fenerlilerin bile sivas tribününden bilet alıp girmiş-veya girmeye çalışıyor olması- yönetimin bu sıkıntıyı çözememesi ve taraftarın dışarıda kalması gerçekten çok acı bir durum...
slasher//z isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.02.2013, 10:41   #35
alaattin 5858
Tecrübeli Yiğido

alaattin 5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 483 alaattin 5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
infial§ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Fenerbahçe kulübü ve taraftarı ahlaksızlıklarını bir kez daha gösterdiler,burdan Sivasspor yönetimine de iki lafım var,Sivas'tan gelen taraftara sahip çıkmak kimin görevi vasfınız yöneticilik ise 1000 km yoldan gelen bu gençlere dudak büküp yapacak bi şeyimiz yok denirse kusura bakmayın da böyle idarecilik olmaz,Fenerbahçe denen kahpeler Sivas'a geldiklerinde yalakalık ta yarışırsınız fener taraftarına her kolaylığı sağlarsınız iş kendi taraftarına gelince sırt dönersiniz.harbiden zoruma gidiyor az değil 1000 km yol gitmişler maça giremiyor Sivasspor taraftarı yazıklar olsun böyle yöneticiliğe, bu taraftar çok bile oynayın 3-5 bin kişiye
sevgili kardeşim herşeyi yönetime yüklemenin anlamı yok sivastan gelen kardeşlerimiz öğlende istanbula gelmişler istanbula geldiklerinde biletlerini alsalar hiçbir sorun olmuyacak akşama kadar istanbulda gezip akşam stada gelince süprizle karşılaşmışlar bende 1 saat önce maça gittim bilet aldım maça girdim hatta bana kalsa fener galatasaray ve beşiktaş maçlarına seyircimiz nasıl olsa gelmiyor maç saatinde gider biletimi alır maça girerim diye düşünüyordum yani bende dahil bi vurdum duymazlık var bizde asıl sorgulanması gereken fenerbahçe 50 bin kişibilet alıp maça erkenden geliyorda istanbulda sivaslıların çokluğu ile övünürken 500 kişi bile şu maça götüremiyoruz yazık sonra bize ayrılan bölümün arkatarafında oturanlar zannedersem fenerliydi bizler bağırıp biyerlerimizi yırtarken adamlar ayağa bile kalkmadı yönetim ne yapması gerekiyordu gelip kimlik kontrolümü yapacaktı
adam normal kıyafetle gelip bilet alıp içimize sızmış anlında fenerli yazmıyorki buna kızıpta trabzon maçına gidilmemesi çok yanlış
alaattin 5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda alaattin 5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.02.2013, 10:58   #36
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 854 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

bu güne kadar varlıklarıyla ne kadar etkin destek olabildilerse, bugünden sonra da yokluklarıyla o kadar zarar verebilirler.

iki sezon evvel fb maçı sonrası süresiz çekilmişlerdi hani, sonra kim çağırdı, nasıl oldu bilmiyorum, tıpış tıpış geri geldiler.

üzülerek söylüyorum "gitme kal, eksikliğini çok hissederiz" diyebileceğimiz bir taraftar grubu yok.

son söz: tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış!!!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2013, 10:58   #37
bigacti0n58
Yiğido

bigacti0n58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 492 bigacti0n58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yapmayın bunu yaa! Trabzon maçında seyirciye aşırı derecede ihtiyaç var siz olmassanız çekirdekçilermi desteklicekde kazanacağız ?
bigacti0n58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.02.2013, 11:26   #38
alaattin 5858
Tecrübeli Yiğido

alaattin 5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 483 alaattin 5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar çok yanlış düşünüyorsunuz burda yönetimden çok hata sizde internetden gelmeden önce biletlerinizi alabilirdiniz istisnai bi durum olmuş fenerin maça aşırı ilgi göstermesinden dolayı bi sıkıntı oldu bunun faturasını yönetime kesip trabzon maçına gitmemekle bir hata daha yapmış olursunuz
protesto edecekseniz 5 dakika arkanızı döner öyle bağırırsınız sonra önünüzü döner desteğe devam edersiniz mesaj yerine ulaşır
alaattin 5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda alaattin 5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.02.2013, 12:22   #39
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
alaattin 5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sevgili kardeşim herşeyi yönetime yüklemenin anlamı yok sivastan gelen kardeşlerimiz öğlende istanbula gelmişler istanbula geldiklerinde biletlerini alsalar hiçbir sorun olmuyacak akşama kadar istanbulda gezip akşam stada gelince süprizle karşılaşmışlar bende 1 saat önce maça gittim bilet aldım maça girdim hatta bana kalsa fener galatasaray ve beşiktaş maçlarına seyircimiz nasıl olsa gelmiyor maç saatinde gider biletimi alır maça girerim diye düşünüyordum yani bende dahil bi vurdum duymazlık var bizde asıl sorgulanması gereken fenerbahçe 50 bin kişibilet alıp maça erkenden geliyorda istanbulda sivaslıların çokluğu ile övünürken 500 kişi bile şu maça götüremiyoruz yazık sonra bize ayrılan bölümün arkatarafında oturanlar zannedersem fenerliydi bizler bağırıp biyerlerimizi yırtarken adamlar ayağa bile kalkmadı yönetim ne yapması gerekiyordu gelip kimlik kontrolümü yapacaktı
adam normal kıyafetle gelip bilet alıp içimize sızmış anlında fenerli yazmıyorki buna kızıpta trabzon maçına gidilmemesi çok yanlış
kusura bakmada oturduğun yerden ahkam kesmesi kolay deplasmandan bu vaziyette dön sonra akıl ver,
Alt 05.02.2013, 12:40   #40
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sezonluk kombineyi 20 tl ye taraftar gruplarına veren yönetim Fener maçına bedava bilet ayarlayamamış....

Yönetim İstifaa!!! Bedava stada girdigimiz zaman büyük başkan deriz(!)

YAZIK
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 85200258'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
rezalet