Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Maçı Değerlendirelim
Alt 21.12.2011, 21:34   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Maçı Değerlendirelim

Son dakikaları korku flimi gibi geçen Samsun maçını değerlendirelim.
Maçta göze çarpanlar : ?

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

Maçın en iyisi kimdi : ?

Maçın en kötüsü kimdi : ?

Maçta göze çarpanlar : ?

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : ?

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 21.12.2011, 21:37   #2
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Böyle futbol terbiyesizliğini ancak bunlar gibi kendini futbolcu sayan adamlar yapar. Yazıktır, ayıptır, günahtır sizin şu yaptığınız. Yazıklar olsun size... Galip geldiniz diye taraftar çok mu memnun sanıyorsunuz. İşin tek güzel tarafı 3 puan almak. Onu da son dakikada yediğimiz buz gibi golü gerek haklı gerek haksız saymayarak Hüseyin GÖCEK hediye etti.

Ben 3-1 olduktan sonra yaptığınız laubalilikten ve vurduymazlıktan utanç duydum. Neden mi? Çünkü, başka takımlar bizi bulmuşken altı - altı atıyor. Bizde yakalamışız oyundan kopan bir takım, biraz daha ciddi oynasanız Samsunspor'un gardı zaten düşmüştü averaj düzelteceğiz derken, fark gelecek diye beklerken siz futbol şebekliği yaptınız. Top süren Mehmet Nas topu ortada bırakıyor Kadir gelip alacakmış gibi yapıyor almıyor Ziya gelip son anda yetişen Bance'nin önünden topa zorla dokunuyor o da rakibe gidiyor. Yav, tam bir komedi !..

Atağa kalkıyoruz Mehmet Nas, herkes ileri koşarken etrafına bakmadan oynamaya çalışıyor arkadan gelip Samsunsporlu topu alıyor.

Yav, say say bitmiyor ki? Ekran başında bizleri kanser ettiniz. Rıza hoca kenarda çıldırıyor. Palavra !...

Hocam bak yazmayayım yazmayayım diyorum ama dayanamıyorum. Sen bu PEDRİEL ile MEHMET NAS'a güveniyorsan ben SANA GÜVENMİYORUM o zaman. Mehmet Nas golün dışında ne yaptı? Pedriel sahada varmıydı? Yok yok yazmıyorum. 1 senedir aynısın.

Eğer son dakikada yan hakem ve Hüseyin GÖCEK olmasaydı şimdi hepiniz bavulunuzu topluyordunuz. Akıllanın, futbol 1 devrelik veya 1 yarı sezonluk değil. 2. yarıda tüm takımlar daha dişli olacak. Birde bizim 25 puan civarı puanımızın silineceğini düşünürseniz ligde kalamayacağımız aşikar. UYANIN BEYLER, UYANIN ARTIK !...

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ? Futbolu böyle laubali oynarsan SON DAKİKADA adamın aklını böyle alırlar.

Maçın en iyisi kimdi : ? ZİYA, o da ilk yarıda ki oyunuyla..

Maçın en kötüsü kimdi : ? PEDRİEL, MEHMET NAS !..

Maçta göze çarpanlar : ? Laubalilik=Terbiyesizlik

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : ? İlk defa bir hakem bize 2 puan hediye etti..

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : ? Hoca delirtecek bizi. Bu PEDRİEL ile MEHMET NAS'ta ne bulmuş Allah aşkına biriniz öğreniverin !.. Hocam sen bu ikisine güveniyorsan halen ben sana GÜVENOYU vermiyorum ..

.
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2011, 21:39   #3
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

maçın özeti mi.iddaa da banko üst bitiyor maçlarımız her hafta tutturuyorum.ligin en çok gol atan ve en çok gol yiyen takımıyız.hakeme dua edelim 3 puan onun hediyesi.ilk defa hakem hatası bizden yana oldu.golü görünce tam küfrü basıyorum ki hakem ellerini salladı değil değil diye o zaman gol attığımızdan daha çok sevindim.savunmaya ve kaleye kesinlikle ama kesinlikle takviye şart.maçın hatası rıza hocadan geldi cerny i çıkarıp pedrieli alması çok büyük bir hata idi.faty atilla borjan murat akça pedriel bu takımın oyuncuları olamaz.murat akça yedek olarak kadroda tutulmalıdır.teşekkürler hüseyin göçek.
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı mühendisburak58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2011, 21:40   #4
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 892 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Maçta oyuncular arası küçük birkaç gerinlik oldu ama Samsun dost camia, taraftarlar arasında sorun olmaz asla. Son dakikalar heyecanlı geçti. Yine bol gollü maç oldu. Grosicki golü güzeldi. Oyundan düşmemiz ve kolay gol yememiz devam ediyor.

Gerçi bizim için bu sezon skorlar , maçlar biraz geri planda. Akıllar Etik Kurulu raporu ve soruşturma olayında. Açıkçası o konuda işimiz halen kolay değil. Umarım sonucunda aklanırız.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2011, 21:42   #5
Tuncay
Tecrübeli Yiğido

Tuncay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Tuncay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bunlar beni kalpten goturecek, alinmis maci vereceklerdi nerdeyse,yaziklar olsun, hayatimda ilk sefer riza hocaya kizdim.bu ne defans hocammmm. Hayatimin en zor maclarindan birini seyrettim, omrumden birkac gun gitti.
Alt 21.12.2011, 21:43   #6
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

ilk kez hakem sayesinde kazandık allah razı olsun senden yan hakem ve göçek
işin şakası tabii bu bu kadar laubali bir takım olamaz arkadaş kabul edilmez 3-3 bitse nasıl açıklayacaktınız bunu koca takımda kaleci yok defans yok sağ bek yok bu nedir neyseki golcülerimiz var neyseki devre arası oldu defansa ve kaleye takviye şart!!!!!

maçın yıldızı? GROSİCKİİİİİ,ZİYA,CERNY
maçın kötüleri? atilla,nas,uğur kavuk,akça, eneramo
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58 SiVaSıM 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2011, 21:46   #7
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Deplasmanda oynadığı 9 maçta sadece 1 gol atabilen Samsun spor bile, bu maçta bize 2 gol attı, diğerini de hakem vermedi ( Buz gibi goldü, kim ne derse desin ofsayt yoktu)

Rahat bir maç izlemek bizlere haram oldu. En rahat maçımızın bu olması gerekirken, maçın son saniyesine kadar maçı verebilirdik. 3 gol attığımız bir maçı bile stresle tamamladık. Ben böyle defansın ............
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2011, 21:47   #8
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 779 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Maçın tek kötüsü vardı adı Rıza ÇALIMBAY
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Turan 59'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.12.2011, 21:49   #9
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Defansa takviye sart atilla iyi ama yetersiz bence. Birde gol atamasak kesin yeniliriz bu defans aktif degil pasif. 3 puani aldik öldük dirildik cok mutluyuz.
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Elbeyliliyiz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.12.2011, 21:53   #10
serserilerin_prensi
Yiğido

serserilerin_prensi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

80 Mesajına 121 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serserilerin_prensi ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

çok şükür 3 puanı aldık ama bilindigi üzere hakemin kıyagı büyük napalım bize çektirdiklerine saysınlar... bu kaleci canlı bomba sadece onu diyorum defans yok işin garibi sag kanat hiiç yok ben görmedim sag kanattan atak ziya mükemmeldi bugun rıza hocaa aklını başına all takviye yap hüseyin göçek daha maçımızı yönetmez..

Etiketler
değerlendirelim, maçı