Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Dünyadan Futbol > Diğerleri

Diğerleri Diğer Dünya Ligleri

Seçenekler Arama Stil

Chelsea tarih yazdı!
Alt 19.05.2012, 23:45   #1
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Chelsea tarih yazdı!

Bayern Munich ile Chelsea arasında oynanan Şampiyonlar Ligi finalinde gülen taraf İngiliz temsilcisi oldu.

Almanya'da Munich Allianz Arena'da oynanan Şampiyonlar Ligi finalinde Bayern Munich'i penaltı atışları sonrası 5-4 mağlup eden Chelsea Avrupa'nın en büyüğü oldu.

Karşılaşma boyunca sayısız gol fırsatı yakalayan ancak Gomez, Ribery ve Robben ile fırsatları harcayan Bayern Munich, Chelsea savunmasını 83. dakikada Müller ile geçebildi. Ancak Bavyera temsilcisinin sevinci sadece 5 dakika sürdü. 88. dakikada ilk kez kormer kullanan Chelsea Drogba'nın kafası ile eşitliği sağladı. Karşılaşmanın normal süresinde başka gol olmayınca uzatmalara gidildi.

Uzatmalarda 85. dakikada Ribery'nin Drogba tarafından düşürülmesi sonrası kazanılan penaltıyı Robben, Cech'e nişanlayınca büyük bir avantaj kaybeden Bayern Munich, uzatmalarda da yakaladığı fırsatları değerlendiremedi ve mücadele penaltılara gitti.

Penaltı atışlarında Mata ile penaltı kaçıran Chelsea, diğer vuruşları gole çevirdi. Bayern Munich ise Olic ve Schweinsteiger ile 2 atıştan yararlanamayınca kupa Chelsea'nin oldu.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Chelsea tarih yazdı!
Alt 19.05.2012, 23:50   #2
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Chelsea tarih yazdı!

Bayern Münih iyi oynayan ekib'di yanliz son dakilarda konsantre olsalardi 90.dakika sonunda Sampiyon olacaklardi,mac uzatmayi gitti,Bayern ekibi uzatmada da Penalti kazandi , Hollandali Yildiz Robben penalti kacirdi ve ikinci kez sansini kaybetti, Penaltiyi atsaydi 120 dakika sonunda ine Bayern sampiyon olacakdi bunuda basaramadilar, Sonuc olarak Penaltilarda yikildi Bayern Münih!

Chelsea icin sunu söylebilirim, Chelsea cok hizli oynadi , Bayern Teknik oynadi!
Ve Chelsea son iki macta hic yorulmadan kazandi, tel dökmeden Sampiyon oldu desem yalan olmaz heralde!
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2012, 23:57   #3
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 662 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Drogba'nin sözleşmesi bu sene bitiyordu galiba.Mecnun başkan şu olaya bi el atsa fena olmaz
Alt 19.05.2012, 23:57   #4
kara
Tecrübeli Yiğido

kara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kara ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Ben chelsea kadar şanslı takım görmedim oynamadan kazanan tek takımdır heralde bala g*te şampiyon oldular.
kara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2012, 00:06   #5
dossena58
Yeni Yiğido

12 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 449 dossena58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bayern kuponumu yatırınca yenilmesini istedim ve öyle oldu mutluyum.
Alt 20.05.2012, 02:08   #6
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

Benim tuttugum takim belli zaten okuyan bilir

Maci izledim Bayerne acidim gercekten cok güzel oynadilar ama penaltiyi Robben'e kullandiriyosan Ligdeki Dortmund macinda kacirmisti zaten ona ragmen yine ona veriyorsan maci kaybetmissin demektir zaten. Üstüne bide Ribery sakatlaninca belliydi zaten. Drogbanin kafa golü acayip biseydi zaten futbolcu diye ona derim. Chelsea tüm mac defans yapti hizli kontra ataklara cikti zaten Torresin katkisiyla hareketlendiler ön tarafta.
Manuel Neuer Sampiyonlar Ligi Finalinde penaltiyi gole ceviriyor bizimkiler bir türlü atamiyor
Chelsea yi yinede tebrik ediyorum, akilli oynadilar ama Münih adina gercekten üzüldüm.
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda münihli_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.05.2012, 08:26   #7
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 707 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
münihli_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Benim tuttugum takim belli zaten okuyan bilir

Maci izledim Bayerne acidim gercekten cok güzel oynadilar ama penaltiyi Robben'e kullandiriyosan Ligdeki Dortmund macinda kacirmisti zaten ona ragmen yine ona veriyorsan maci kaybetmissin demektir zaten. Üstüne bide Ribery sakatlaninca belliydi zaten. Drogbanin kafa golü acayip biseydi zaten futbolcu diye ona derim. Chelsea tüm mac defans yapti hizli kontra ataklara cikti zaten Torresin katkisiyla hareketlendiler ön tarafta.
Manuel Neuer Sampiyonlar Ligi Finalinde penaltiyi gole ceviriyor bizimkiler bir türlü atamiyor
Chelsea yi yinede tebrik ediyorum, akilli oynadilar ama Münih adina gercekten üzüldüm.
"Zaten" ler diyorum
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda PETKOVİC'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.05.2012, 08:55   #8
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

şansları yanındaydı messi roben gibi adamlar penaltı kaçırıyorsa chelsea da şampiyon olur mucize bi şampiyonluktu ama fena defans yapmıyorlar...
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2012, 10:43   #9
35kağan58
Tecrübeli Yiğido

35kağan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

153 Mesajına 261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 505 35kağan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hafta içi arkadaş muhabbetlerinde Chelsea'nin kazancağını söylediğimde bana gülmüşlerdi ama dün bir futbol mucizesi gerçekleşerek Bsyern adeta kupayı Chelsea'ye hediye etti. Bu maç son zamanlarda tek kale oynanmaya başlayan Real-Barça maçları gibiydi. Ordada tek kale oynayan Barça değil Real almıştı kupayı.
Futbolun güzel oyun kadar sonuç oyunu olduğu bu maçlar sonunda bir kez daha görüldü.
35kağan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2012, 12:52   #10
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 702 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Drogba penaltı yaotırınca millet atamıyor twhdit felan mı ediyor bu herif yanlış bilmiyorsam 3. kez penaltı yaptırdı Messi robben de kaçırdı.

Etiketler
chelsea, tarih, yazdı