Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

”Fatih Hocama Çok Teşekkür Ediyorum”
Alt 12.11.2013, 10:52   #1
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1232 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI
Standart ”Fatih Hocama Çok Teşekkür Ediyorum”

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor’un orta saha oyuncusu Aydın Karabulut, ilk defa A Milli Takımın formasını giyecek olmanın heyecanını yaşıyor.

Türkiye’de sırasıyla Beşiktaş, Ankaraspor, MKE Ankaragücü, Kardemir Karabükspor, Göztepe ve Elazığspor formalarını giyen 25 yaşındaki orta saha oyuncusu Karabulut, bu sezon öncesi kırmızı-beyazlı ekibin kadrosuna dahil oldu.

Ligin 4. haftasındaki Sivasspor-Eskişehir maçının 46. dakikasında ilk kez kırmızı-beyazlı formayı giyen Karabulut, sonraki karşılaşmalarda teknik direktör Roberto Carlos’un vazgeçemediği isimler arasında yer aldı.

Performansıyla Yiğidolar’da sürekli forma şansı bulan Karabulut, ligde çıktığı 8 maçta 662 dakika oyunda kaldı. Karabulut, Sivasspor’un ligin 7. haftasında sahasında Gençlerbirliği’ni 2-0 yendiği maçta takımı adına bir de gol kaydetti.

Sivasspor’daki performansıyla A Milli Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim’in de dikkatini çeken Karabulut, Türkiye’nin Kuzey İrlanda ve Belarus ile yapacağı özel karşılaşmaların aday kadrosuna çağrıldı.

Fatih Terim’e teşekkür

Karabulut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, “Çok mutluyum, ilk defa A Milli Takım formasını giyeceğim. Fatih hocama çok teşekkür ediyorum, onu mahcup etmeyeceğim” dedi.

Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos’un kendisine güvendiğini ve maçlarda forma şansı verdiğini ifade eden Karabulut, “Eğer Sivasspor’da forma şansı bulamasaydım, Milli Takıma da çağrılmazdım. Sivasspor ligde iyi gidiyor ve puan cetvelinde 3. sırada. Daha iyi yerlerde olacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Sivasspor’u sezon sonunda ligi iyi bir yerde tamamlayarak Avrupa kupalarına katılacağına inandığını dile getiren Karabulut, “Takımımızın ligi ilk 3 içerisinde bitireceğine inanıyorum. Takım olarak çok iyi bir hava yakaladık, ekibimizde çok kaliteli futbolcu arkadaşlarımız var” ifadelerini kullandı.
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı yerliturkuaz'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: ”Fatih Hocama Çok Teşekkür Ediyorum”
Alt 12.11.2013, 11:33   #2
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1428 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: ”Fatih Hocama Çok Teşekkür Ediyorum”

Aydın KARABULUT'un açıklamalarını baz alırsak, Sivassporda çok mutlu ve Sivassporla Avrupa kupalarına katılmakta ne kadar istekli olduğubelli oluyor. Biz işimizi şansa bırakmadan Ocak ayında sözleşmesini hiç değilse bir sene uzatmamız gerektiğini düşünüyorum. Aydının peşinden eminimki Ümit ve Ziyanında Milli takımda aday kadroda yer bulacağına inanıyorum. Hem hakediyorlar hemde performansları Milli takım için yeterli... Aydın İnşallah oynarda bizde ''aha bu oyuncu bizim'' diyerek gururlanırız...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.11.2013, 14:28   #3
münihliyigido58
Tecrübeli Yiğido

münihliyigido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

378 Mesajına 771 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 683 münihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISI

Aydın Karabulut:"Milli takıma gitmemde Carlos'un büyük etkisi var"

İlk defa A Milli takıma çağrılan Sivasspor'un sol kanat oyuncusu Aydın Karabulut, "Teknik direktörüm Roberto Carlos, bana güvenip forma vermeseydi, milli takıma seçilemezdim" dedi.

A Milli Takım'ın 15 Kasım'da Kuzey İrlanda ile 4 gün sonra da Mersin'de Belarus'la yapacağı karşılaşmaların aday kadrosuna çağrılan Aydın Karabulut, büyük sevinç yaşadığını söyledi. Aydın Karabulut, kendisine olan güveni boşa çıkarmayacağını vurgularken şunları söyledi:

"Çok mutluyum ve kendimi çok şanslı hissediyorum. Sivasspor'u en iyi şekilde temsil edeceğim. Milli takıma yükselmemde ve çağrılmam da Roberto Carlos'un çok büyük etkisi oldu. Fatih Terim gibi bir hocanın milli takımın başında olması biz futbolcular için büyük şans. Bana olan güvenini boşa çıkarmayacağım. Tek amacım milli takımda devamlı olmak. Şu anki duygularımı anlatamıyorum."

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/a...en_140687.html
münihliyigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda münihliyigido58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.11.2013, 15:23   #4
myyiğido58
Tecrübeli Yiğido

myyiğido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 302 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 myyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblick

roberto carlos un etkisi görülüyor

Etiketler
çok, ediyorum”, hocama, teşekkür, ”fatih