Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

--->: Her üye konu açamaz
Alt 15.05.2008, 23:40   #61
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick
Standart --->: Her üye konu açamaz

Alıntı:
RüStü ElmaS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sitemize üye olan ve mailinin doğruluğu onaylanmış ve gereken üyelik kriterlerini yerine getirmiş ise, üye olabilir ve forumlara yazı yazabilir.
Lakin sizlerden gelen şikayetler üzerine 30.01.2008 tarihinden itibaren yeni bir uygulamaya geçilmiştir.
Bundan böyle yeni üyenin konu açması engellenmiştir.
Fakat forumlara yazı yazabilir.
Bu demek değildirki, yeni üyeler hiç bir zaman konu açamayacak.
Tabiiki bu üyelerede bu hak verilecektir. Ama bunun için uzun bir test sürecinden geçtikten sonra, bu hak tabiiki verilecektir.

Forumlarda yazı yazarak tecrübe kazanan yeni üyemiz forum kurallarına adapte olduktan ve Sivasspor.Com geleneklerini tanıdıktan sonra Konu Açma Yetkisine kavuşacaktır. Bu uygulamaya üyelerimizin şikayetleri üzerine başlanmıştır. Sivasspor.Com fikir hürriyetinden yanadır, paylaşımın en büyük güç olduğunu düşünmektedir ancak bu gücünde kontrollü kullanılmasında yarar vardır.

Bu uygulama sitemizin bazı ardniyetli kişiler tarafından kötüye kullanılmaması için bir önlemdir. İleride buna benzer bir dizi önlemler alacağımızıda duyurmak isteriz. Sivasspor.Com aile ortamını, fair play anlayışını koruyabilmek için çalışmalarına ve tedbirlerine devam edecektir.
saygıdeger Rüsüt ELMAS abim...
tabiki site için en doğru olanı yapmaya çalışıyorsunuz....

ama saatlik tepkiler için üye olanları engellemek için en azından üyelik onayını 24 saat veya 48 saate çkerseniz çok memnun oluruz...

zaten birçok sitenin prosüdürde böyledir..

gerçekten Sivasspora gönül verenler zaten bir veya iki gün bekleyecektir....

saygılarımla.....
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.05.2008, 23:41   #62
murteza
YASAKLI ÜYE

35 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 murteza FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Sitemize üye olan ve mailinin doğruluğu onaylanmış ve gereken üyelik kriterlerini yerine getirmiş ise, üye olabilir ve forumlara yazı yazabilir.
Lakin sizlerden gelen şikayetler üzerine 30.01.2008 tarihinden itibaren yeni bir uygulamaya geçilmiştir.
Bundan böyle yeni üyenin konu açması engellenmiştir.
Fakat forumlara yazı yazabilir.
Bu demek değildirki, yeni üyeler hiç bir zaman konu açamayacak.
Tabiiki bu üyelerede bu hak verilecektir. Ama bunun için uzun bir test sürecinden geçtikten sonra, bu hak tabiiki verilecektir.

Forumlarda yazı yazarak tecrübe kazanan yeni üyemiz forum kurallarına adapte olduktan ve Sivasspor.Com geleneklerini tanıdıktan sonra Konu Açma Yetkisine kavuşacaktır. Bu uygulamaya üyelerimizin şikayetleri üzerine başlanmıştır. Sivasspor.Com fikir hürriyetinden yanadır, paylaşımın en büyük güç olduğunu düşünmektedir ancak bu gücünde kontrollü kullanılmasında yarar vardır.

Bu uygulama sitemizin bazı ardniyetli kişiler tarafından kötüye kullanılmaması için bir önlemdir. İleride buna benzer bir dizi önlemler alacağımızıda duyurmak isteriz. Sivasspor.Com aile ortamını, fair play anlayışını koruyabilmek için çalışmalarına ve tedbirlerine devam edecektir.
Ben yeni bir üyeyim. Belki eski üyelerin bir çoğundan daha fazlada sivassporluyum. Burada bir peroblem var. Size katılıyorum. Art niyetli insanlar her yerde var. Bunun çözümü yasaklamak değildir. Bunun nihai çözümü tedbir almaktır. Bu tedbir sitede aktif yönetici sayısı arttırılarak olabilir. Aksi halde yeni bir şeyleri aynı renge gönül vermiş insanlar ile paylaşamıyoruz. Burada çeşitli konu başlıkları açılarak yeni yeni fikirler ortaya atılır ve emin olun bu sivassporumuza inanılmaz bir katkı sağlar.
murteza isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda murteza'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.05.2008, 23:50   #63
aykut-akay
Usta Yiğido

aykut-akay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 121 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 811 aykut-akay FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SITE YÖNETIMI ÜYELER ICIN EN IYISINI YAPACANA INANIYORUM
aykut-akay isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.05.2008, 01:37   #64
badboysefaa
Yiğido

badboysefaa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

140 Mesajına 205 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 badboysefaa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kafasız gibi adamlar çıkabilir sonuna kadar destekçisiyim...kıskananlar çatlasın SiVaSSPoR!!!!!!
badboysefaa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2008, 16:24   #65
Group Yg
Yeni Yiğido

Group Yg - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Group Yg FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

DEĞERLİ SİVASSPORLULAR.TARAFTARLARLA İLGİLİ KONULARIN AÇILMASI HOŞ BİR ŞEYDİR.BU TÜR KONULARI HERKEZ RAHATÇA AÇABİLİR.ANCAK, YÖNETİM VE FUTBOLCULAR HAKKINDA KONU AÇILACAKSA DİKKAT EDİLMELİDİR.YASİR KONYASPOR'DA DİYE BİR KONU AÇILDI.DAHA SONRA YASİR SİVASSPOR'DA DİYE BİR KONU AÇILDI.SON AÇILAN KONU DOĞRUDUR VE SİTE HABERCİLERİ TARAFINDAN ÜYELERE DUYURULMUŞTUR.YA İLK HABERİ OKUYAN KİŞİ VEYA KİŞİLER YASİR'İ KONYA'YA GİTTİ DİYE BİLİYORSA.SİTE YÖNETİMİNE DANIŞMADAN LÜTFEN AĞIR KONULAR VE AĞIR BAŞLIKLAR SİTEMİZE AÇILMASIN.ASILSIZ KONUYU AÇAN BİR ÜYEYDİ.

SPOR; SEVGİ, BARIŞ ve KARDEŞLİKTİR.
Group Yg isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Group Yg'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.05.2008, 16:52   #66
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

307 Mesajına 439 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 744 titizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOKtitizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOKtitizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOK

bencede üye olan kişinin en az 10 veya 15 gün yorum yazmasına izin verilmemesi gerekir aksi halde maçımız olan rakip takım taraftarları sitemize girip bize küfür dahi ediyolar site yönetiminden buna mutlaka bi çare bulmasını istiyoruz
titizyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2008, 16:56   #67
sivasli215
Usta Yiğido

sivasli215 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

299 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 sivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblick

iyi bir uygulama olmuş
tabiki sitemizin ve üyeliğimizin de bir ağırlığı olmalı
site yönetimine tskler....
Alt 29.05.2008, 19:47   #68
kaya0758
Yiğido

kaya0758 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

79 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 kaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOKkaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Bu konu hakkında sizlerden gelen haklı şikayetleri dikkate alarak, bundan 3 ay önce almış olduğumuz karar ile yeni üyeler konu açamıyor.
Yani dikkat ederseniz, 27.01.2008 tarihinden sonra üyelerin konu açma imkanları henüz yoktur.
Eğer mailleri doğrulanmış ve onaylanmış ise, mesaj yazma yetkisine sahip olabiliyorlar.
Sivasımız için
Sivassporumuz için
Sitemizin düzeni için ne gerekliyse yapılmaktadır.

rüştü amca ayıp ettin ama şimdi ben hiç konu açamayacakmıyım.yada nasıl olacak biz hiç konu açmadan sadece cevapmı yazacağız.bir sınırlması olması lazım.örnekse 3 ayı dolduranlar açmalı yada günlük belirli bir sayıda mesaj atnlar açabilmeli konu yada başka değişik çözümler bulunabilir.burad bir adaletsizlik sözkonusu diye düşünüyorum.
kaya0758 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.05.2008, 19:51   #69
kaya0758
Yiğido

kaya0758 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

79 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 kaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOKkaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
murteza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben yeni bir üyeyim. Belki eski üyelerin bir çoğundan daha fazlada sivassporluyum. Burada bir peroblem var. Size katılıyorum. Art niyetli insanlar her yerde var. Bunun çözümü yasaklamak değildir. Bunun nihai çözümü tedbir almaktır. Bu tedbir sitede aktif yönetici sayısı arttırılarak olabilir. Aksi halde yeni bir şeyleri aynı renge gönül vermiş insanlar ile paylaşamıyoruz. Burada çeşitli konu başlıkları açılarak yeni yeni fikirler ortaya atılır ve emin olun bu sivassporumuza inanılmaz bir katkı sağlar.
rüştü amca murtza arkadaşa katılıyorum.burayı chat sitelerinde olduğu gibi gönüllü operatörler koyulur.harbi sivassporlu olan operatörler.ve bu operatörler(adminler) siteyi kötü amçları için kullnnlrı atrlar.
kaya0758 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.05.2008, 20:14   #70
slasher//z
Tecrübeli Yiğido

slasher//z - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

171 Mesajına 232 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 slasher//z FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya ben uye adımı değiştirdim ogün bugündür yeni konu açamıyorum ne olucak benim bu durumum. benim mailim onaylı değil mi? ne zaman onaylanacak daha?
tecrübeli yiğido mu yazması lazım en erken?
bana bi cewap lütfen?
slasher//z isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla