Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 17.08.2015, 17:40   #71
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

***Sergen hoca 2 puanı hediye etti.Takımda golcu yok yine seso ya kaldık.
Sergen hoca düşünmeliydi 2-0 öndeyim yat skora . 60 dak. yap 2 oyuncu değişikliği yani mehdi ve burhanı kenara alabilirdi. bunlara batuhanı da ekleyebilirdi.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.08.2015, 17:47   #72
metee58
Yiğido

73 Mesajına 104 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 412 metee58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Takımın en iyileri aatıf ile erkandı bana göre,3 puan da alabilirdik ama olmadı güzel bir başlangıç yaptık.
Alt 17.08.2015, 20:43   #73
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1254 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Sergen Hoca kadar futbolu bilme ve oyunu okuma yeteneğim yok hatta Sergen'in onda biri bile yok... ama görülen bir şeyide söylemek gerek... Batuhan 2 metreye bile pas verecek durumda değil bunuda en az 5 - 6 pozisyonda gördük özellikle bu pozisyonda bu durumda net ortadaydı ;

Ayrıca bu pozisyonda tüm kabahati BAtuhan'a bulmakda doğru değil daha uygun posizyonda bulunan yanılmıyorsam Burhan'a pas atmayan Hakan Özmert'i de unutmamak gerek...

Batuhan'a 90 dk tahammül etmek yerine Hazırlık maçlarında başarılı bir performans gösteren Abalo'nun oyuna girmemesi veya FAtih Çıplak'ı sol beke alıp Sol bekte ki Erkan'ı orta alana gerçek mevkisine kaydırıp Aatıf'ı forvete de alabilirdi gibi bir çok alternatif denenebilirdi ama tek yapılmayacak Batuhan'ın 90 dk oynaması olmalıydı...

Setkus yan toplarda inanılmaz kötü bir kaleci, yan toplarda büyük yeteneksizliğimi var yoksa Galatasaray maçında gününde mi değildi bilmiyorum buna en iyi cevap Setkus'u getirenler biliyordur bizde zamanla bunu öğreneceğiz. Eğer yan toplarda gerçekten kötüyse hemen hemen her maç yan toplardan bir çok gol yeriz gibi görünüyor.

2009 yılında Anderlecht ile oynadığımız ve 3 - 1 kazandığımız maçta oyuncularımız kapasitelerinin üzerinde bir performans göstermişti ve o maç yüzünden yönetim transfer yapmamıştı, Mecnun başkan da bu maçı daha sonra şöyle tanımlamıştı '' "Avrupa ligi maçlarında ilk maçımızda farklı mağlup olduğumuz rövanş maçında ise çok iyi bir mücadele sonucu bizimde farklı kazandığımız Anderlecht maçı bizi yanılttı. Bundan dolayı eski Sivaspor geri döndü. Transfere gerek yok diye düşündük. Bazen keşke Anderlecht'e yenilseydik. Hatalarımızı daha net görür belki o gün imkanlar ve zaman varken transfer yapar takımı toparlardık diye düşünüyorum" şeklinde konuştu. "

Başkan'ın bu konuşmasından sonra, ben Galatasaray ile 2 - 2 berabere kaldığımızı ve kazanamadığımıza ilk defa sevindim eğer biz Galatasaray'ı yenseydik belki yönetim yine transfer yapmayacaktı veya belkide 3 - 4 oyuncu alacağına 1 oyuncu ile transfer dönemini kapatacaktı şimdi eksikliklerin farkına tam varmış olacağız diye umuyorum.

Düşük bütçe ile iyi takım kurmuşuz, aldığımız oyuncular şehre, takıma ve en önemlisi bütçeye uygun isimler, Forvet, Orta alan ve özellikle Da Costa'nın da gitmesinden sonra defansa olmak üzere en az 3 oyuncu transferi yapmamız şart.

Rıza Hoca'nın Rize'ye getirdiği Kweuke, Oboabona , Ousmane Viera , Ludovic Sylvestre , Mersin'e getirdiği Loret Sadiku , Abdul Khalili, Welliton ve özellikle Prejuce Nakoulma vede son olarak yeni anlaştığı Kasımpaşa'ya transfer ettiği Kenneth Omeruo, Titi ve Yonathan del Valle trasnferlerini gördükten sonra bir kez daha Rıza Hoca'ya saygım arttı, keşke transfer konusunda Rıza Hoca ile irtibatlı olabilsek....

Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.08.2015, 10:59   #74
vexol58
Yiğido

vexol58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

62 Mesajına 91 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vexol58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Yine bir Galatasaray klasiği..Yine avantadan bir gol attılar..Genel olarak iyi bir maç çıkardık..Ama Batuhan çok kötü başladı..Aatıf iyi ki kalmış.Yerini doldurmak zor olacaktı..

Etiketler
değerlendirelim, maçı