Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Milli takımda oynamak istiyorum
Alt 04.07.2012, 19:37   #21
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 823 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Milli takımda oynamak istiyorum

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben biliyorum Bursaspor'lu saka saka

Ben akifesk'in yorumunu zevkle okuyorum.
Cünkü forumda elestiri getiren ender kisilerden.
Elestirinin dozunu abartiyor olabilir, olur olmaz herseyi elestiriyor olabilir ama adam elestiri getiriyor diye sen Sivasspor'lu degilsin demek de yanlis.
Bu forumda saksakcilar da olacak "Hincal Uluc"'lar da olacak baska türlü zaten formun tadi tuzu olmaz. Herkesi oldugu gibi kabul etmek lazim....
fikirlerini paylasmiyorsan katilmazsin, yazdiklarini okumazsin olur biter
kisaca küfür ve hakaret olmadigi sürece biraz hosgörü...
Şuanki konu üzerinden örnek veriyim Erman bizim futbolcumuz milli takımı hak edip etmediği düşünmek göreceli ama Sivasspor'u tutuyorsan gitmesini istersin "sen kim, milli takım kim erman" demezsin "Milli takım seviyesinde değil bence keşke gitse" dersin yani üslüp yanlış bir bu mesaj olsa kimse tepki göstermez emin oL !
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı babapiton'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.07.2012, 19:46   #22
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
babapiton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şuanki konu üzerinden örnek veriyim Erman bizim futbolcumuz milli takımı hak edip etmediği düşünmek göreceli ama Sivasspor'u tutuyorsan gitmesini istersin "sen kim, milli takım kim erman" demezsin "Milli takım seviyesinde değil bence keşke gitse" dersin yani üslüp yanlış bir bu mesaj olsa kimse tepki göstermez emin oL !
Bak sana bir örnek verecegim.
Varsayalim söyle deseydi: Erman iyisin hossun ama sen 50 firin ekmek yesende bence milli takima secilemezsin...

bu yoruma muhtemelen birsey diyemezdin en fazla kendi fikrini söyler bence milli takima gider derdin.
Ama lafin özüne bakarsan sen kim milli taki kim ile yukarda yazdigim cünle ayni seyi ifade ediyor...

Bir baska örnek... Erman sende kendini bir *ok sanip milli takima gitmek istiyorsun...
Bu verdigim örnekte icerik olarak ayni ama bu hakerete girer. Böyle bir cümleye bende tepki korum..

Hakaret ve küfre tepkini koy ona kimsenin lafi olmaz.
Sen kim milli takim kim demek ne küfür iceriyor ne de hakaret.
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Çılgın Türk'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.07.2012, 20:06   #23
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Sen kimsin demekle senden bir .o.. olmaz demek aynıdır. Sizin formanızı bimem kaç sezon giyen bir oyuncunuza, her ne olursa olsun saygısızlıktır. Türk örf ve ananelerinde, aile içinde kabahati kusuru olsun yada olmasın kişileri aile dışına çıktığı esnada dışarıya karşı her zaman savunmak onun yanında olduğumuzu belirtmek vardır. Buna büyüklerimiz ''gardağını düzeltmek'' tabirini kullanırlar. Her ne olursa olsun bizim Erman diye bir topçumuz var, çıkmış bir demeç vermiş. Hoş basında bunu mutlaka süslemiştir. Ben sorulan sorunun ''Milli takımda oynamak istermisin'' ; ''-Evet herkes oynamak ister, bende oynamak isterim'' dediğini tahmin ediyorum, ama dediğim gibi bazı süslemelerle değişik antipatik gelebilecek yansımalarla bizlere servis edilmişte olabilir. İşin özü katılırsınız katılmazsınız, bunu bazı kişilerin yada gurupların paşa gönülleri bilir ama nihayetinde bir hakaret içermemekle birlikte kendi futbolcumuzu aşağılama durumu söz konusudur. Burası Sivassporlu taraftarların bulunduğu özgür bir platform, ancak özgür demek kafana göre hakaretlerini sergileme platformu değildir. Maksat ilgi çekmekse çıkarsınız birde siz yazarsınız ''60 günlük bir şey'' kitabı çekersiniz alakanızı.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.07.2012, 20:26   #24
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yillardir formani giyen futbolcu hak ettigim yerde oynamak istiyorum deme lüksünü kendinde buluyor ve koskoca camiaya hakaret ediyor (öyle demedi basin sisirdi demeyin videosuna bakmisim aynen o cümleleri kullaniyor)
forumda da bir kisi varsin ciksin o da desin sen kim milli takim. Ben hala ayni fikirdeyim hakeret ve küfür icermiyor. Standart bir uslup olmasada herkesin uslubu kendini baglar..
Neyse akifesk'in avukati degilim kendi fikrimi söyledim. Fazlada uzatmaya gerek yok, söyleyecegimi söyedim zaten.
Bundan sonraki yazilacaklara cikacagim icin cevap veremeyecegim simdilik/bugünlük benden bu kadar...
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Çılgın Türk'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.07.2012, 20:33   #25
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 468 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben hakaret konusunu gectim, Erman´in yeterli olmadigi konusunda hemfikir degilim. Kendi oyuncumuzu gözümüzde kücültmeyelim lütfen. Koyun onu Milli Takima buz gibi oynar, en azindan iyi bir yedek olur.
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.07.2012, 20:33   #26
bozatli58
Acemi Yiğido

20 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 550 bozatli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yakışır yigidoma inşalah
bozatli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.07.2012, 13:31   #27
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

çılgıntürk ağzına sağlık kardeş ben yokken benı güzel savunmuşsun..

zaten bu sitede olumsuz eleştiri yapana sivassporlu değil damgası vuruluyor. koyun gibi aynı şeyleri yazmaya zorluyorlar birbirlerini
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda akifesk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.07.2012, 13:56   #28
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yillardir formani giyen futbolcu hak ettigim yerde oynamak istiyorum deme lüksünü kendinde buluyor ve koskoca camiaya hakaret ediyor (öyle demedi basin sisirdi demeyin videosuna bakmisim aynen o cümleleri kullaniyor)
forumda da bir kisi varsin ciksin o da desin sen kim milli takim. Ben hala ayni fikirdeyim hakeret ve küfür icermiyor. Standart bir uslup olmasada herkesin uslubu kendini baglar..
Neyse akifesk'in avukati degilim kendi fikrimi söyledim. Fazlada uzatmaya gerek yok, söyleyecegimi söyedim zaten.
Bundan sonraki yazilacaklara cikacagim icin cevap veremeyecegim simdilik/bugünlük benden bu kadar...
Lan herzaman yazdim , birdaha yaziyorum , oyuncunun ne dedigine bakarsan hayatta Sampiyon olamayiz biz. Futbolcu ister olumlu ister olumsuz , ister iddali ister iddasiz konussun, oyuncunun ne dedigi önemli degil , oyuncunun sahada gösterdi performans ve Sivassporuma emegi herseyden önemli.

Son olarak madem saygi istiyorsunuz , ozaman Sivassporlu iseniz Yigido Oyuncularimizdan ve Hocamizdan saygi duyun.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.07.2012, 17:15   #29
akifesk
Usta Yiğido

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Lan herzaman yazdim , birdaha yaziyorum , oyuncunun ne dedigine bakarsan hayatta Sampiyon olamayiz biz. Futbolcu ister olumlu ister olumsuz , ister iddali ister iddasiz konussun, oyuncunun ne dedigi önemli degil , oyuncunun sahada gösterdi performans ve Sivassporuma emegi herseyden önemli.

Son olarak madem saygi istiyorsunuz , ozaman Sivassporlu iseniz Yigido Oyuncularimizdan ve Hocamizdan saygi duyun.
Lan diye konuşursan o muhabbet de yalnız kalırsın dostum..
Bu Konuda akifesk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.07.2012, 17:19   #30
akifesk
Usta Yiğido

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sen kimsin demekle senden bir .o.. olmaz demek aynıdır. Sizin formanızı bimem kaç sezon giyen bir oyuncunuza, her ne olursa olsun saygısızlıktır. Türk örf ve ananelerinde, aile içinde kabahati kusuru olsun yada olmasın kişileri aile dışına çıktığı esnada dışarıya karşı her zaman savunmak onun yanında olduğumuzu belirtmek vardır. Buna büyüklerimiz ''gardağını düzeltmek'' tabirini kullanırlar. Her ne olursa olsun bizim Erman diye bir topçumuz var, çıkmış bir demeç vermiş. Hoş basında bunu mutlaka süslemiştir. Ben sorulan sorunun ''Milli takımda oynamak istermisin'' ; ''-Evet herkes oynamak ister, bende oynamak isterim'' dediğini tahmin ediyorum, ama dediğim gibi bazı süslemelerle değişik antipatik gelebilecek yansımalarla bizlere servis edilmişte olabilir. İşin özü katılırsınız katılmazsınız, bunu bazı kişilerin yada gurupların paşa gönülleri bilir ama nihayetinde bir hakaret içermemekle birlikte kendi futbolcumuzu aşağılama durumu söz konusudur. Burası Sivassporlu taraftarların bulunduğu özgür bir platform, ancak özgür demek kafana göre hakaretlerini sergileme platformu değildir. Maksat ilgi çekmekse çıkarsınız birde siz yazarsınız ''60 günlük bir şey'' kitabı çekersiniz alakanızı.
bu sitede evvelce bana bir kendini bilmez 'dangalak' kelimesini kullanmıştı. ve altında adres58 teşekkürünü görünce anladım ki sitede yan tutma var, çifte standart var. buna göz yummuştunuz siz ve üstelik onaylamıştınız. lütfen kendinizle çelişmeyin. ben yazdım ermana sen kim milli takım kim.. ne var bunda . dangalak geçiyorsa bu özgür sitede buda hayli hayli geçmeli.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı akifesk'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
istiyorum, milli, oynamak, takımda