Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Bülent Uygundan Kendi Adima Özür Diliyorum.
Alt 01.09.2009, 03:51   #1
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 847 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Bülent Uygundan Kendi Adima Özür Diliyorum.

Sivassporun Nicin bu Durumlara Neden geldigini Mecnun Otyakmaz Lig Tvde bir programda aciklamis malesef ben o Programi kacirdigim icin hataya Düstüm ve Bülent Uygunu en cok elestirenlerden biride ben oldum, malesef olaylar cok farkli gelismis.Programi izleyen arkadasim bana canli yayindaki röpartaji anlatti. Nicin iskeleti olusturan kadrodan futbolcularin gönderildigini kontrati biten bazi Futbolcular yeni kontar yapildiginda cok yüksek bonservis ücreti istemis oldugundan baskanimiz bu parayi ödeyemecegimizden dolayi gönderilmesine karar vermis. Futbolcu almak yerine satdimiza harcadik demis. sampiyonlar ligi ön eleme maclarini sivasta oynatmak ugruna paralari stadyuma yönlendirmis. Ben Bülent uygunun agzindan Bu konu hakkinda hic bir sey duymadim bende bilmeden Hocaya yüklendim kurulmus bir iskeleti nicin bozulur diye ama olaylar Baskandan kaynaklandigini arkadastan ögrendim .Bülent uygun kendi kariyerini Baskanina Gösterdigi saygi ve sevgiden dolayi dolayi hice sayip benim gibi bir cok taraftari da karsisina almasina anlam veremiyorum cok amatörce bir düsünce hic bir teknikdirektör yapmaz .. ben yine kendim adima Bülent Hocadan özür diliyorum.... Bundan sonra kentlenip bu zor durumdan sivassporumuzu Düzlüge cikarmak icin birlik zamani..
Alt 01.09.2009, 04:19   #2
Canimgibi
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Canimgibi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bülent Uygundan Kendi Adima Özür Diliyorum.

Blica dan alinan parayla stadi yaptilar.. Ayni zamanda papaz herzaman pilav yemez diye bir söz var her alinan topcu is yapacak güzel oynayacak diye bir kaide yok Bülent hoca da aliriz oynatiriz diyip Fatih Terimlige soyunmaya calisti.. Kisacasi midyata pirince giderken evdeki bulgurdan oldu...
Alt 01.09.2009, 04:38   #3
Shan58
Tecrübeli Yiğido

173 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 Shan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigido Atilla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kontrati biten bazi Futbolcular yeni kontar yapildiginda cok yüksek bonservis ücreti istemis oldugundan baskanimiz bu parayi ödeyemecegimizden dolayi gönderilmesine karar vermis. Futbolcu almak yerine satdimiza harcadik demis. sampiyonlar ligi ön eleme maclarini sivasta oynatmak ugruna paralari stadyuma yönlendirmis.
Kontratı biten oyuncunun bonservis bedeli olmaz.
Daha yüksek ne kadar isteyecek sanki FB, GS peşlerinde koşuyor.
Gittiği takımların hiç biride sivas'dan iyi değil ve daha fazla para verdiklerinide sanmıyorum.

Stada 2.5 milyon TL harcamışlar. Bilica'dan 5.5 milyon TL aldılar.
Artı yayın geliri ve ikincilik parası, stad ve reklam gelirleriyle birlikte 15 Milyon'a takın para aldılar.

Transfer edilen oyunculardanda 5 milyon'a yakın para alındıysa toplam 20 Milyon TL'ye yakın para geldi kulübe.

Yarısını futbolculara verseydi hiç bir futbolcu gitmezdi.
Ama Büyük ihtimalle Bülent Uygun satın ben hepsinin alternatifini bulurum dedi ama bu sefer tutmadı malesef.

Geçen sene'de aynısını yapmıştı. Mehmet Yıldızın alternatifini buldum diyip Mehmet Yıldızı zorla satmaya çalışarak takımdan soğutup motivasyonunu düşürmüştü ve Takımıda şampiyonluktan etmişti.

Kabahat'in yarısı yönetiminse yarısıda Bülent Uygunundur.
Shan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Shan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Bülent Uygundan Kendi Adima Özür Diliyorum.
Alt 01.09.2009, 04:40   #4
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ödeyemdiğimiz ücretleri birini diyarbakarı,ikisini ibb,birini antalya,birini kocaeli mi ödemiş.Bu açıklama bana hiç mantıklı gelmedi.Bunlar bizden daha mı zengin klupler.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.09.2009, 04:53   #5
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 847 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
yener_sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ödeyemdiğimiz ücretleri birini diyarbakarı,ikisini ibb,birini antalya,birini kocaeli mi ödemiş.Bu açıklama bana hiç mantıklı gelmedi.Bunlar bizden daha mı zengin klupler.
Keske Baskanin LIG tv de yaptigi canli Röpartaji bende izlemis olsaydim . Malesef izleyemedim.Ben Bu oyunculari bülent uygunun istemedigi icin gönderdigini düsünmüstüm. Ama durumlar baskaymis Bu oyuncular cok yüksek Bonservis ücreti istedigi icin ve bu parayi Yönetim bu Futbolculara vermek istememis.Ben Bu konu hakkinda yanlis düsündügümden dolayi hocadan özür dilemek istedim.
Alt 01.09.2009, 06:48   #6
kocakss58
Yiğido

kocakss58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 91 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 580 kocakss58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tumla anlaşmamız gereği ikinci senemizde ödeme yaptığımız rakamın 2 katı ödeme yapılacaktı başarılı olunursa.bilicanın sözleşmesi 1 yıllıktı.o bir şekilde gs,bşk veya fb ye gidecekti.onunla sezon içinde konuşup bir yıllık sözleşme imzalattık.yine istediği takıma gidecekti.fakat kulube para kazandırıp öyle gidecekti.balili ise onbir de oynamıyordu.yeni evlenmişti.güzel balayı yapmak ve antalyaspora gitmek istiyordu.bizde okey verdik.başkan buna benzer konuşmalar yaptı ben dinlemiştim.
kocakss58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.09.2009, 08:10   #7
yigido_mami_58
Acemi Yiğido

yigido_mami_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 yigido_mami_58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

pek mantıklı gelmedı baskana guvenım sonsuz ama bu acıklama bence olayları baska yone cekmeye yönelik gıden oyunculardan öyle yüksek para isteyecek bir tane oyuncu vardı oda bilica oda zaten gıttı dıgerlerı için osekıl düşünmüyorum
yigido_mami_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.09.2009, 08:17   #8
karakocyakup58
Yiğido

karakocyakup58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 karakocyakup58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

internette röpörtaajını araştırıyorumm belki vidyosunu veya konuşmasını yazan birileri olmuştur
biz hazırız senden gelsin
bu sevdadan vazgeçersek
ALLAH BELAMIZI VERSİN....
karakocyakup58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.09.2009, 08:37   #9
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
yigido Atilla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Keske Baskanin LIG tv de yaptigi canli Röpartaji bende izlemis olsaydim . Malesef izleyemedim.Ben Bu oyunculari bülent uygunun istemedigi icin gönderdigini düsünmüstüm. Ama durumlar baskaymis Bu oyuncular cok yüksek Bonservis ücreti istedigi icin ve bu parayi Yönetim bu Futbolculara vermek istememis.Ben Bu konu hakkinda yanlis düsündügümden dolayi hocadan özür dilemek istedim.
Giden oyuncularimiz bizim kulübümüzün sözlesmeli futbolculari idi. Bunlari bir baska kulüpdenmi aliyoruzda bonsevis ödeyelim? tum ve silla 2 yil ayrica bilicanin bile opsiyonu vardi..... Baliliyide isin icine katip Bu arkadaslarin Satisindan bonservis bedeli alan Bizim ve Kulübümüz ve yönetimimizdir.Kanal 58 de Basin sözcüsü Sayin Ünsal yaptigi aciklamada stada bir bucuk milyon harcadik diye aciklama yapildi hatta bu paranin bir milyonu federasyondan geldigini söyledi....Besyüz binlira icinmi bu takim dagitilmis. hic inandirici gelmiyor..........

Diger naklen yayin,sezon,reklam,idda,toto, Loto,vs sans oyunlari, gelirlerin o tarihde kulübe ulasmadigini varsayalim. Diyelimki öyledir bilicadan gelen para fazlasi ile yetip kasa bile yaparken neden tum ve silla ve balili neden gönderildi o zamam....

Konu giants tarafından (01.09.2009 Saat 08:56 ) değiştirilmiştir..
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.09.2009, 08:43   #10
ozzy58
Yeni Yiğido

ozzy58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ozzy58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

[QUOTE=Canimgibi;556233]Blica dan alinan parayla stadi yaptilar.. Ayni zamanda papaz herzaman pilav yemez diye bir söz var her alinan topcu is yapacak güzel oynayacak diye bir kaide yok Bülent hoca da aliriz oynatiriz diyip Fatih Terimlige soyunmaya calisti.. Kisacasi midyata pirince giderken evdeki bulgurdan oldu...[/QUOTE]

arkadaşım diyorsunki blicadan alınan parayla stat yapıldı geçen sezon ligi ikinci bitirmişiz havuzdan dünyanın parasını almışız...türkiye kupasında yarı finale çıkmışız dünyanın parasını almışız...forma reklamlarından dünyanın parasını almışız.stattaki reklamlardan dünyanın parasını almışız...yayıncı kuruluştan dünyanın parasını almışız... nerede bu kadar gelir ?

kusura bakmayında bi yerde denge olacak. ben hala iddia ediyorum ve bu sözümüde söylemeye devam edeceğim bülent uygun bu kulüpte menajer olarak göreve başladığında menajerlik şirketi kurdu bu şirkete bağlı futbol oynayan bissürü oyuncu var kendi bünyesine şirketine alamadığı futbolcuları bu adam gönderiyor sivasspor üzerinden rant sağlıyor sivassporun tesislerinde dünya kadar hemşehrisi sakaryalı çalışan var mecnun başkanı öyle bir bağlamışki o benim manevi babam diyerek bülent uygun miladını doldurmuştur açın gözlerinizi artık...
ozzy58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
adima, bülent, diliyorum, kendi, kendim, uygundan, Özür